Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Jak probíhá zpracování dřeva tatranským profilem: Od sušení až po cestu k vám

Naše firma působí na trhu již od roku 2001. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou tatranského profilu, palubovky, srubového obkladu a dalších dřevěných profilů.

Přečtěte si, co se u nás s výrobky děje před tím, než se dostanou k vám.

Dřevo na výrobu našich produktů pochází převážně ze slovenských lesů . Dovážíme ho od dodavatele v surovém stavu v připravených rozměrech a dále s ním pracují naši specialisté, kteří dbají na to, aby finální produkt splňoval všechny potřebné parametry. Před tím, než se dřevěné palubky dostanou k vám domů, projdou u nás těmito kroky:

  1. Dřevěná prkna po dovozu k nám vytřídímea uložíme na překlady, kde čekají až do chvíle, než s nimi budeme dále pracovat.
  2. Dalším krokem je sušení dřeva, kdy desky vložíme do sušičky a nastavíme proces dle výstupního produktu. Po usušení dřevo necháváme ochladit a odležet. Následně začínáme s výrobou samotných profilů.
  3. Usušené desky ručně ukládáme do speciálního podávacího stroje , který seřízne okrajetak, aby byly úhledné a zarovnané. Tento proces se odborně nazývá kapování.
  4. Následně tyto kapované desky automaticky putují do speciálního dřevoobráběcího stroje (CNC), který pomocí vložených fréz a nastavení parametrů vyrobí požadovaný tvar dřevěného profilu.
  5. Finální produkt balíme do balíků pomocí páskovače (plastových pásek). Jednotlivé balíky ukládáme na palety, které pečlivě obalíme, abychom zboží ochránili při skladování a převozu, a následně je převezeme do centrálního skladu. Tady jsou dřevěné profily připraveny na finální spedici k vám, kterou provádíme pomocí našich dodávek přímo až k vám domů.

Způsob zpracování dřeva je zárukou nejvyšší kvality

Využíváme moderní technologie a zároveň dbáme na tradiční postupy. Naši zkušení odborníci dohlížejí na každý krok výroby, aby byl výsledný produkt perfektní. Díky tomu si můžete být jisti, že od nás dostanete pouzetatranské profily v požadované kvalitě a rozměrech.

Spokojenost s našimi výrobky vnímáme jako nejvyšší měřítko našeho úsilí. Od samotného výběru dřeva, přes jeho pečlivé sušení a opracování, až po balení a dopravu k zákazníkovi – na každém kroku dbáme na nejvyšší standardy. Dlouholeté zkušenosti v oboru a hluboké know-how nám umožňují dodávat tatranské profily, palubky a srubové obklady v nejvyšší možné kvalitě.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz