Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Buďte kreativní – vyrobte si originální nábytek z palet

Originální vybavení bytu či domu, které bude splňovat vaše představy a se kterým ohromíte i své hosty. Přesně takové požadavky může splnit originální nábytek z dřevěných profilů a palet. Dokáže si ho vyrobit každý, kdo má čas a chuť tvořit. A kromě funkčního vybavení budete mít ještě skvělý pocit z vlastnoručně vytvořených kousků.

Ne náhodou se nábytek z palet těší velké oblibě. Je levný, originální a jeho rozměry i vzhled se přizpůsobí jakémukoli prostoru. Po správné úpravě je takový nábytek vhodný i do exteriéru a při dobré péči vydrží několik let. Velkou výhodou také je, že pokud vás daný kus nábytku omrzí, můžete ho jednoduše rozebrat a vdechnout mu nový život. Z palet si můžete vyrobit například postel, stůl nebo třeba věšák. A radost můžete udělat i svým ratolestem – na houpačce z palet si určitě užijí spoustu zábavy.

Ze skladu třeba do ložnice

Palety se standardně využívají pro snadnější manipulaci s těžkým zbožím. Díky paletám se zboží může jednoduše přesouvat vysokozdvižným nebo nízkozdvižným vozíkem. Palet existuje také několik typů, přičemž při výrobě nábytku se nejvíce uplatní europalety. Jsou dřevěné a jejich rozměry jsou přesně dané – 1200×800×144 mm. Jedna paleta váží od 20 do 24 kg v závislosti na vlhkosti dřeva a její nosnost může být až 2 000 kg. Při výrobě nábytku si ale palety můžete snadno přizpůsobit podle svých představ – ořezat je, nalakovat, namalovat a podobně.

Postel z palet

Postele z palet jsou praktické. Můžete si je zhotovit v různé výšce přesně podle svých potřeb. Palety také poskytují jistou variabilitu, takže se nemusíte vázat jen na předem určené rozměry postele u již hotových konvenčních výrobků v obchodě.

Design postele je jen na vás.

Postel z palet můžete doplnit vkusnými světýlky.

Palety hravě nahradí i noční stolek.

Posezení z palet

Je jen na vás, jestli sezení z palet umístíte do interiéru nebo exteriéru. Při péči o venkovní nábytek z palet vám poslouží lazury nebo laky určené pro venkovní použití. Pro zvýšení pohodlí doporučujeme posezení doplnit matracemi a polštáři. V interiéru naopak sedačka z palet nepotřebuje zvláštní péči.

Palety se dají vrstvit do libovolné výšky.

Sezení z palet můžete natřít jakoukoli barvou.

Barevné a originální paletové posezení.

Stůl z palet

Konferenční, pracovní nebo jídelní? Z palet můžete vyrobit jakýkoli stůl, který snadno přizpůsobíte dispozicím daného prostoru i svému vkusu.

Stůl z palet se hodí i do malých prostor

Z palet můžete vyčarovat i krásný rustikální stůl.

Konferenční stolek z palet na kolečkách vám usnadní úklid. 

Doplňky z palet

Palety nabízejí opravdu široké možnosti. Kromě nábytku z nich můžete vytvořit také nápadité doplňky do kuchyně, koupelny, na chodbu a kamkoli, kam vás napadne.

Odpadkový koš, dřevěný věšák i police za palet

Nebojte se popustit uzdu své fantazii a vybavit svou domácnost výrobky z palet, které jsou praktické, funkční a k tomu vzhledově netradiční.

Koš z palet se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru.

Praktický věšák

Levný a univerzální odkládací prostor.

Police pod umyvadlo

Neobyčejná police, která naplní vaše potřeby.

Potěšte sebe i své nejmenší

Z palet můžete vytvořit i vkusné dekorativní prvky, jako jsou například květináče. Pohodlnou houpačkou pak zase jistě uděláte radost svým dětem, které můžete do výroby – například při natírání a zdobení také zapojit.

Police s květináči oživí interiér i exteriér.

Pohodlná houpačka

Houpačku z palet si oblíbí děti i dospělí.

Koupelnová police

Do praktické police uložíte nejen koupelnové doplňky.

To ale není všechno. Z palet dokážete vytvořit jakýkoli jiný kus nábytku, který bude mít vždy osobitý styl, a bude vás těšit, že jste ho vyrobili vlastníma rukama.

Foto: Pinterest, Bigstock

Záruka nejlepší ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz