Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

O nás

Naše firma působí na slovenském trhu již od roku 2001 a v roce 2023 jsme vstoupili také na trh český. Za 22 úspěšných let jsme získali dlouholeté zkušenosti při výrobě tatranského profilu, palubek, srubového obkladu a jiných dřevěných profilů. Nabízíme také velmi široký sortiment zahraničních dřevěných profilů, které kromě zajímavých, moderních a unikátních tvarů, rozměrů a materiálů, jako jsou pravý sibiřský smrk, sibiřský modřín či saunové dřeviny, vynikají vysokou kvalitou zpracování, správnou vlhkostí a v neposlední řadě často výrazně výhodnější cenou. Naše zkušenosti s výrobou a zahraničním obchodem se odrážejí v širokém portfoliu produktů. Své zákazníky se snažíme vždy na 100 % uspokojit, o čemž svědčí i to, že všechny produkty z naší rozsáhlé nabídky máme skutečně naskladněny – zákazník je může v případě zájmu vidět naživo, ať už v našem skladě, nebo v naší vzorkové prodejně. Všechny produkty rozvážíme po Slovensku sami. V ČR je možné doručení na adresu v našich dodávkách značky IVECO DAILY, vyzvednutí na naší provozovně, ale i doručení kurýrem DPD .

Dřevo na výrobu našich produktů pochází převážně ze slovenských lesů, v případě zahraničních dřevin se jedná o dřevo ze severských částí Evropy. Nabízíme široký výběr dřevěných profilů jako jsou tatranské profily, palubovky, srubové profily, palubovky z jednoho kusu materiálu, tatranské obklady, terasové podlahy a v neposlední řadě atypické exteriérové/fasádní obklady z různých typů dřevin, saunové profily a lavičky. Vybrat si u nás můžete také profily vhodné k exteriérovému i interiérovému použití jako vnitřní obklad stěn, stropů, dále jako exteriérový obklad chat, rodinných domů, altánků, garáží i podhledů střech. Najdete u nás i bohaté příslušenství, jako jsou ukončovací lišty, montážní úchyty a jiné doplňky. Tatranský profil a všechny naše produkty jsou vyráběny na Slovensku, a to s dlouholetou tradicí a zárukou kvality, která je společná i pro nabízené dřevěné profily z dovozu. Doručení zboží realizujeme v co nejkratším možném termínu po dohodě se zákazníkem. Výrobky rozvážíme dodávkami, aby se dostaly i na hůře dostupná místa .

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz