Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Saunové palubky a lavičkové profily

Prohlédněte si nabídku saunových palubek pro vnitřní obklad. Jsou vybrány s nejvyšší péčí, tak aby zajistily nejen krásný vzhled, ale i funkčnost a odolnost vůči vysokým teplotám a vlhkosti. Pořídíte různé druhy dřeva, od sibiřského smrku, přes olši až po thermo osiku. Díky kvalitním materiálům vydrží sauna věky a stane se perfektním místem pro relax.

Pro dokonalé posezení nabízíme také lavičkové profily. Díky hladkému povrchu se na nich příjemně relaxuje. Jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, které vyžadují jen minimum údržby. Veškeré saunové profily splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

V nabídce nechybí ani sudové dílce, pro výrobu sudů a kádí – otužování totiž patří k saunování stejně jako horký vzduch.

Záruka nejlepší ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz