Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Sibiřský modřín

Charakteristika:

Pro sibiřský modřín je typický pomalý růst v chladných oblastech. Díky tomu se pyšní vysokou tvrdostí a odolností vůči povětrnostním vlivům, hnilobě a vlhkosti. Stejně dobře odolává i opotřebení. Má velmi husté letokruhy a krásný stříbrno-hnědý vzhled s velmi dlouhou trvanlivostí.

Využití:

Díky své odolnosti se dřevo ze sibiřského modřínu používá u venkovních staveb, především na fasádní obklady, jako jsou různé druhy rombusových obkladů a další moderní fasádní palubky ze sibiřského modřínu. Je také oblíbeným materiálem pro zahradní nábytek, pergoly a všude tam, kde čelí náročným podmínkám. V neposlední řadě jsou vyhledávaná i terasová prkna ze sibiřského modřínu, stejně jako standardní interiérové a exteriérové obklady, rošty na jejich montáž či například kvalitní a trvanlivé dřevěné rámy oken.

Záruka nejlepší ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz