Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Bříza

Charakteristika:

Březové dřevo patří do skupiny středně tvrdých dřevin, dobře se opracovává a je středně těžké. Na rozdíl od dřev jehličnanů, jako je například borovice nebo smrk, bříza nemá výraznou kresbu, póry nejsou pouhým okem viditelné, dřevo je bělavé a netvoří pravé jádro. Březové dřevo je i navzdory svým dobrým mechanickým vlastnostem, dostupné ceně a moderním trendům stále využívané hlavně jako palivové dřevo.

Využití:

Díky své nízké ceně a dobrým mechanickým vlastnostem se opět dostává do módy v nábytkářském průmyslu, zejména pro výrobu židlí a stolů. Pro svou světlou barvu ale březové dřevo nachází uplatnění i jako dekorace, například v podobě dekorativních dýh a překližek na obložení nábytku a interiérů. V neposlední řadě se z této dřeviny zpracovávají i předměty denní potřeby, jako jsou například dětské hračky, některé hudební nástroje nebo baseballové pálky a další sportovní vybavení.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz