Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Buk

Charakteristika:

Buk je stínomilný strom, který je tvrdý, odolný a houževnatý. Bukové dřevo se považuje za těžké a trvanlivé. Jeho barva je hnědo-růžová s nevýraznou kresbou. Při zpracování bukového dřeva je nezbytná důslednost především ve fázi jeho sušení. Buk velmi dobře a rychle schne, ale často mění tvarovou strukturu. Bukové dřevo má výjimečně dobré předpoklady pro ohýbání a pyšní se rázovou houževnatostí. Výhodou bukového dřeva je také jeho cena, je finančně dostupnější než například vlastnostmi velmi podobné dubové dřevo.

Využití:

Využití bukového dřeva je široké. Uplatnění nachází hlavně v nábytkářství – od stolů a židlí, po šatní skříně a postele. V interiérech se s ním můžete často setkat i v podobě podlahových krytin. V neposlední řadě se z něj také vyrábí hračky a sportovní potřeby, jakou jsou hokejky, snowboardy, lyže či baseballové pálky.

Záruka nejlepší ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz