Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Dub

Charakteristika:

Dub je jedním z nejtvrdších stromů v našich přírodních podmínkách. Cévy v jádru jsou viditelné pouhým okem a běl má světle hnědou barvu. Dubové dřevo je tvrdé a pevné a díky tomu odolné a trvanlivé. Na našem území patří k dřevinám, které nejlépe snáší střídání vlhkých a suchých období. Dobře vzdoruje i hnilobě a napadení škůdci. Dubové dřevo se dobře lepí a leští, a proto je oblíbené u řezbářů. Jeho nevýhodou oproti jehličnatým dřevinám, jako je borovice či smrk, naopak může být větší váha – z toho důvodu se například méně hodí pro výrobu nábytku, který má být mobilní.

Využití:

Dubové dřevo se využívá hlavně ve stavebnictví a je také jednou z nejpoužívanějších dřevin v nábytkářství při výrobě všech typů nábytku. Dub je ale oblíbený i ve vodním stavebnictví, jelikož ve vodě se jeho kladné vlastnosti násobí.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz