Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Cedr

Charakteristika:

Cedrové dřevo je velmi pevné, odolné vůči hmyzu a houbovým chorobám. Pyšní se velmi specifickými dezinfekčními vlastnostmi, které dokáží zlikvidovat hnilobné bakterie. Cedrové dřevo je lehké, měkké a poddajné, díky čemuž se snadno opracovává. Barva cedrového dřeva je bílá se jemně žlutým nádechem. Oblíbené je i pro svou příjemnou vůni.

Využití:

Dřevo z cedru nachází široké uplatnění ve stavebnictví, nejen u staveb roubených domů a chat, ale také v interiérech v podobě obložení stěn a stropů, cedrových palubek a dalších prvků. Je také oblíbeným materiálem v nábytkářském průmyslu a všude, kde jsou využitelné jeho výjimečné účinky. K moderním trendům patří i sauny z cedrového dřeva, které je odolné vůči vysokým teplotám a má navíc příjemnou vůni.

Záruka nejlepší ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz