Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Často kladené otázky

Jak správně vybrat dřevěné profily z vaší nabídky?

Správný výběr dřevěných profilů závisí na různých faktorech. Pro začátek je třeba vědět, za jakým účelem vybíráte dřevěný profil. Dále je nutno rozhodnout se, jaký typ nebo tvar by měl mít daný profil. V naší nabídce naleznete mnoho klasických profilů jako sou palubky, dlážkovice, obloukový srubový profil, ale také atypické interiérové a exteriérové obklady z vlastní výroby a dovozu. Důležité je vybrat správný rozměr – tloušťku profilu pro jednotlivé realizace, s čímž vám pomůže náš bulletin. V neposlední řadě je třeba zvolit také správnou kvalitativní třídu a materiál. Například, pro použití dřevěného obkladu v exteriéru jako fasádní prvek (tedy kde na dřevěný obklad přímo ovlivňuje počasí je nutné použít minimálně 15mm tlustku, ideálně i 20mm, naopak v případě podbytí střechy, altánu a podobně kdy je obklad chráněn, stačí použít i tenčí např. 11mm V interiéru lze použít jakoukoli tloušťku od 11mm až do 30mm, vzhledem k efektu, který obklad jeho šířka, tloušťka a spoj vytváří. , případně na interiéru i exteriéru najednou, k podbytí střech, altánků, garáži se standardně používá také 1 třída, avšak s označením vhodné do exteriéru, lze ji nahradit i 2 třída, pokud dřevo natřete na tmavě a bude v dostatečné výšce, případně málokdy viditelné .

Jaký je rozdíl mezi naší výrobou a produkty z dovozu ze zahraničí?

Základní rozdíly mezi produkty z naší výroby a produkty z dovozu ze zahraničí a tedy ze severskych dřevin, kromě ceny jsou: materiál, vyšší úroveň zpracování a nabídka i atypických profilů. Naše produkty jsou vyráběny z dřevin z našeho pásma, resp. z kvalitního slovenského dřeva. Produkty z dovozu ze zahraničí jsou vyráběny ze severských dřevin jako sibiřský smrk, severský smrk, severská borovice, jasan a sibiřský modřín, které se vyznačují větší hustotou. Tu způsobuje pomalejší růst stromů v chladných oblastech severu. Navíc mají tyto dřeviny větší odolnost a trvanlivost, což tvoří základ pro prvotřídní zpracování a výslednou kvalitu.

Jak zjistím cenu profilů a obkladů?

Na našem webu se nachází kompletní ceník všech profilů, obkladů a příslušenství, kde naleznete nabízené rozměry, materiály, třídy a samozřejmě ceny za množstevní jednotku. V případě, že máte zájem o odběr většího množství, kontaktujte nás a domluvíme se na nižší ceně.

Je možné poskytnout slevu nebo nižší cenu?

Určitě ano. Naše stránka je naprogramována, že automaticky upraví cenu dolů při dosažení většího množství. Případně nám zašlete poptávku do emailu nebo přes náš foa zašleme Vám obratem cenovou nabídku.

Kolik stojí dovoz zboží?

Rozvoz vykonávame vlastnou dopravou vrámci celého Slovenska ZDARMA pri objednávke nad 30m2. V prípade, že máte záujem o objednanie menšieho množstva ako je 30m2, účtujeme dovoz podľa hodnoty objednávky, vzdialenosti a vzájomnej dohody, kde je cena za dovoz od 20€ do 40€.

Kolik trvá dodání zboží od objednání?

Termín dodání vaší objednávky záleží na několika faktorech jako dostupnost produktu, objednané množství nebo komplexnost vaší objednávky. Vzhledem k tomu se každá objednávka vyřizuje v individuálním termínu, se kterým je zákazník obeznámen při objednávce. Doba dodání je většinou do 10 pracovních dnů. Je možnost si připlatit i EXPRESNÍ DOVOZ do 2 prac dnů za 1500 Kč.

Na jakém druhu nákladního vozidla děláte rozvoz zboží?

Zboží přepravujeme dodávkami IVECO DAILY, které mají dostatečný úložný prostor a mohou jet téměř kamkoli. (Rozměry vozidla - délka: 6,5 m, šířka: 2,5 m, výška: 3,3 m)

Co znamená II. kvalitativní třída (C.třída) ?

II. kvalitativní třída, resp. C třída vzniká při výrobě dřevěných profilů vytříděním nevhodných kusů, které nesplňují kritéria I. třídy neboli třídy AB. Tyto dřevěné profily jsou označeny a dále prodávány za sníženou cenu. Profily s třídou kvality II jsou vhodné nenáročné realizace nebo pro hospodářské objekty, kde je cena důležitější než kvalita. II. třída se může vyznačovat vadami/poškozeními, jako je zčernalá až načervenalá barva, vypadlé boule nebo něco naštípnutého či jinak mírně poškozeného. I přes tyto vady zůstává pero-drážka funkční, takže montáž není omezena sníženou kvalitou. Zbarvení lze překrýt tmavší nebo bílou barvou.

Jaké délky profilů a obkladů nabízíte?

Délka vyráběných profilů a obkladů se liší u jednotlivých typů, rozměrů a kvalitativních tříd. Aktuální nabídku a dostupnost délek máme uvedenou přímo na našem webu is obsahem balíků.

Je možné navštívit a vybrat si profily osobně, případně se poradit?

Ano, samozřejmě, můžete nás navštívit na naší provozovně v Humpolci, Pelhřimovská 952, kde vám ochotně poradíme s výběrem, ukážeme vám jednotlivé produkty. Termín utkání je nutné dohodnout předem, jelikož prodejna ještě není spuštěna.

Proč jste lepší než ostatní?

Fungujeme již 21 let, během kterých jsme se postupně zdokonalovali ve výrobě a prodeji dřevěných profilů. Momentálně jsme na trhu s dřevěnými profily firma s jednou z nejdelších tradic na Slovensku, s nejširším sortimentem a množstvím spokojených zákazníků a partnerů i ze zahraničí. I v této rychlé době dokážeme vyhovět široké škále zákazníků. Zakládáme si na kvalitě, širokém výběru sortimentu a zboží na skladě, na rychlém dovozu a na individuálním přístupu. Toto vše je pro vás garancí maximální spokojenosti s našimi službami (profily).

Což znamená NSi. kvalitativní třída?

NSi kvalita, tedy nepohledová kvalita je standardně nabízeno provedení KVH hranolů, která zahrnuje nedostatky jako občasné zamodrání, případně něco jemně vyštěpeného, nebo prasknutého, černé boule. Pro lepší představu si prosím prohlédněte přiložené fotografie. Hranoly jsou sušené na vlhkost cca. 16% ± 2%, délka 13m vzniká nadpojováním na délku.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz