Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Lípa

Charakteristika:

Běl jádra, letokruhy stejně jako póry lipového dřeva jsou nevýrazné. Lípa je měkká a řadí se do skupiny světlých dřevin. Výhodou dřeva sice není jeho trvanlivost a odolnost, ale naopak dobré a snadné zpracování. K dalším přednostem lipového dřeva patří jeho hustá struktura, díky které není náchylné ke štěpení.

Využití:

Lipové dřevo se používá hlavně při výrobě uměleckého a ozdobného nábytku, díky své dobré rezonanci je také vhodným materiálem pro hudební nástroje. V neposlední řadě je oblíbené u řezbářů, kteří z něj umí vyčarovat různé umělecké předměty, jako jsou například sochy či vázy. Na rozdíl od jiných dřevin listnatých stromů, jako je například dubové či bukové dřevo, se naopak příliš nehodí pro výrobu nábytku, který má být vystaven vyšší zátěži.


Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz