Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Olše

Charakteristika:

Olšové dřevo se řadí mezi měkké a světlé. Je méně trvanlivé, ale ve vlhkém a vodním prostředí tvrdne a stává se trvanlivější. Barva olšového dřeva je zpočátku bílá, po čase se mění na oranžovou až světle červenou. Díky své měkké struktuře se olše dobře opracovává. Při správném moření může získat barvu a dojem mahagonového dřeva, čímž se stává jeho levnější alternativou.

Využití:

Olšové dřevo nachází uplatnění hlavně v nábytkářství, včetně venkovního nábytku – zahradní nábytek z olše dobře odolává povětrnostním vlivům. Díky tomu, že olšové dřevo dobře zvládá vlhkost i vysoké teploty, využívá se olše také na výrobu saunových palubek. Při saunování pak navíc toto dřevo uvolňuje aromatické silice, které vytvářejí příjemnou vůni. V neposlední řadě je vhodným materiálem pro výrobu hraček a hudebních nástrojů.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz