Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Sibiřský smrk

Charakteristika:

V porovnání s naším smrkem roste smrk sibiřský výrazně pomaleji. Pochází z chladného prostředí severských a pobaltských zemí, včetně Ruska. Díky tomu má jeho dřevo vyšší hustotu a hezčí, bohatší vzhled. Jedná se o husté dřevo s menšími suky. Právě ze sibiřského smrku dovážíme tatranský profil KLASIK 1. třídy, který má vyšší kvalitu zpracování.

Využití:

Stejně jako všechny dřeviny z chladných oblastí je i sibiřský smrk odolný a tím i vhodný pro použití venku. Odolává náročnému počasí, a i proto se z něj vyrábí zahradní nábytek, smrkové palubky na terasy a další venkovní stavby, jakou jsou například pergoly a altánky. Uplatnění najde i v podobě dřevěných obkladů v exteriéru i interiéru – jako dřevěná podlaha, hranoly nebo různé dřevěné konstrukce. Oblíbený je také pro výrobu nábytku z masivu či hraček.

Záruka nejlepší ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz