Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Akát

Charakteristika:

Akátové dřevo je nejpevnějším dřevem ve střední Evropě. Díky své tvrdosti a odolnosti vůči houbám a škůdcům se využívá hlavně v exteriérech. Akát je porézní dřevina kruhovitého tvaru, která ve venkovním prostředí vydrží bez ochrany až 40 let. Nevýhodou akátu oproti jiným dřevinám, jako je například dubovébukové či smrkové dřevo, je jeho vyšší pořizovací cena.

Využití:

Akátové dřevo nachází uplatnění hlavně ve stavebnictví a nábytkářství, a to především v exteriérech. Díky své odolnosti vůči vodě a vlhkosti je oblíbenou volbou pro zahradní nábytek a terasy. V interiérech se s ním můžete setkat například v podobě kvalitních podlah. Hodí se zkrátka pro všechny výrobky, které vyžadují dlouhou životnost, jako jsou mosty, pilíře, ploty, ale i vínové sudy a další.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz