Potřebujete poradit?

Roman    +420 601 390 004 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@palubky-online.cz

Sibiřská borovice

Charakteristika:

V porovnání s naší borovicí je sibiřská borovice o něco odolnější. Pochází ze severských oblastí Evropy, jako je například Estonsko, a díky vysokému obsahu pryskyřice lépe snáší vlhkost. Vyznačuje se vyšší hustotou a světle žlutou barvou. Je však nezbytné toto dřevo impregnovat. K jeho nevýhodám také patří, že má poměrně velké a nestabilní suky.

Využití:

Díky své pevnosti a odolnosti se dřevo ze sibiřské borovice používá mimo jiné jako materiál konstrukčních prvků – trámů, nosníků, palubek, hranolů, bednění a dalších. Uplatnění najde i u venkovních staveb, jako jsou ploty, pergoly nebo terasy. Po impregnaci ho lze použít i jako obkladový materiál jak v exteriérech, tak interiérech, včetně obkladů saun. Vyrábí se z něj i nábytek, především ten z masivu.

Garancia najlepšej ceny

Dávejte si pozor. Našli jste u tohoto produktu nižší cenu? Možná není taková, jak vypadá.

Zeptejte se prodejce, zda cena zahrnuje DPH, protože je běžnou praxí, že prodejci uvádějí cenu bez DPH pod slovy jako čistá nebo konečná cena, která je stejná nebo o něco nižší než naše ceny, které zahrnují DPH, ALE nezahrnují DPH, a proto vás celá objednávka může stát o 20 % více.

Příklad:
20x146mm u nás 276 Kč/m2 s DPH
u konkurence 273 Kč/m2 jen tak = 328 Kč s DPH

Systém slev. Při objednání většího množství zboží poskytujeme našim zákazníkům možnost zakoupit zboží se slevou.

Pokud jste v rámci příslušné soutěže našli výhodnější nabídku, napište nám. Pokud to bude možné, cenu dorovnáme.

TIMBER PROFIL s.r.o., Lidická 700/19, Brno 602 00, 601 390 004, info@palubky-online.cz